NAZAR BONCUĞU SAĞLIK SİGORTASI


Allianz Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile yatarak tedavi sağlık giderleriniz bizden!

Nazar Boncuğu anlaşmalı kurumlarında geçerli 50.000 TL limit ve %90 ödeme yüzdesi ile ameliyat ve yoğun bakım giderleriniz Allianz tarafından karşılanır.

Ayrıca Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak Resmi Sağlık Kurumları’nda ameliyatlı ve yoğun bakım yatışlarınız olması durumunda size nakit ödeme imkanı da sunulmaktadır.

Size Özel Avantajlar

Yurtiçi Yatarak Tedavi Teminatı:
Yurtiçinde gerçekleşen yatarak tedavileriniz sonucu oluşan sağlık giderleriniz, hastane hizmetleri veya ek maddi destek şeklinde yıllık 50.000 TL limit ve %90 ödeme yüzdesi ile karşılanır. Poliçenin toplam limiti yıllık net 45.000 TL ile sınırlıdır.

Bu teminattan karşılanan giderler:
Ameliyatlı Yatış: Doktor ve hemşire ücreti, ilaç, tıbbi malzeme
Ameliyatsız Yatış: Normal oda, yoğun bakım
Yatak, yemek, refakatçi

Küçük Müdahale Teminatı:
Bu teminat, ayakta veya yatarak gerçekleşmiş olmasına bakılmaksızın, hastanede veya doktor muayenehanesinde tedaviye yönelik olarak yapılan ve Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret Tarifesi'nde 150 birime kadar olan girişimlere ilişkin her türlü gider (kırıklara alçı uygulaması, derideki yaraların dikişi, gözden yabancı cisim çıkarılması, mide yıkanması vb.) poliçede belirtilen teminat limiti ve ödeme yüzdesi dahilinde güvence altına alır.

Ayrıca yatış süresi 24 saati aşmayan ameliyatsız tedavilere (gözlem/müşahede) ait sağlık giderleri, bu teminat kapsamında değerlendirilir.

Ek Maddi Destek:
Genel Sağlık Sigortası kapsamında Resmi Sağlık Kurumları’nda gerçekleşen ameliyatlı yatışlar ile yoğun bakım yatışlarından sonra yapılacak nakit ödemeleri kapsar. Poliçede belirtilen kategoriler bazında, yıllık toplam 45.000 TL’ye kadar tazminat ödemesi yapılır.

* Bu teminat ile hedeflenen, Devlet veya Devlet Üniversitesi Hastanelerinde gerçekleşecek olan ameliyat veya yoğun bakımlı yatış sonrası yapacağınız harcamadan bağımsız olarak, yukarıdaki tabloda kategorilerde belirtildiği gibi sabit tutarların nakit olarak sizlere ödenerek destek sağlanmasıdır.


Ürün Detayları

 • Ek Hizmetler

  Diş Bakım Paketi:
  Bu hizmet kapsamında ücretsiz sunulan hizmetlerle ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.
  Diş Hekimi Muayenesi
  Detertraj (Diş Taşı Temizliği)
  Tek Diş Röntgen Filmi

  0850 399 99 99 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden haftaiçi mesai saatlerinde randevu alarak diş bakım paketinden yılda 1 kez ücretsiz yararlanabilir; kapsam dışı tedavileriniz için Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat garantisiyle hizmet alabilirsiniz.

  Ayrıca hastaneye yatmanızı gerektirecek durumlarda günün 24 saati onay alabilirsiniz.

  Acil durumlarda ülkenin neresinde olursanız olun, 7 gün 24 saat Allianz Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ücretsiz kara ambulansı ve tıbbi danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Nazar Boncuğu anlaşmalı sağlık kuruluşlarında, teminat limit ve yüzdeniz dahilinde beklemeden hizmet alabilirsiniz.

  Ayrıca Türkiye’nin her yerindeki anlaşmalı sağlık kurumlarında, teminat dışı sağlık masraflarınız için özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 • Kimler Yararlanabilir ?

  18 - 45 yaş arasında iseniz ve tanısı konmuş bir rahatsızlığınız yoksa Nazar Boncuğu Sigortası sahibi olabilirsiniz.

 • Nereden Alınabilir ?

  Vuslat Sigorta'dan Modüler Sağlık Sigortası’nı alabilirsiniz.

 • Teminatlar

  Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile aşağıdaki teminatlara sahip olabilirsiniz: • Genel Şartlar

  Genel Şartlar
  Sağlık Sigortaları

  Özel Şartlar
  Özel Şartlar için tıklayınız.

© 2012-2018 Tüm Hakları Saklıdır. FTC YAZILIM