MORAL DESTEK SİGORTALARI


Kanser, günümüzün en sık rastlanan ve erken teşhis ile tedavisi mümkün olan hastalıklarından biri. Tedavi sürecinde tek düşünmeniz gereken şey ise sağlığınız. Allianz, hayatınızın bu zor dönemlerinde Moral Destek Sigortası ile yanınızda.

Size Özel Avantajlar
Moral Destek Sigortası, poliçe dönemi içerisinde kanser hastalığına yakalanmanız durumunda toplu maddi destek sağlayan bir sağlık sigortasıdır. Bu sigorta ile, günümüzde yaygın olarak karşılaşılan fakat erken teşhis ile tedavisi mümkün olan 'kanser' hastalığı döneminin daha kolay aşılması hedeflenmektedir.

Bu kritik hastalığa yakalanılması durumunda, teşhis konulduğu anda sağlanan toplu nakit desteği, yüksek tedavi giderlerinin üstesinden gelinmesine ve oluşabilecek farklı ihtiyaçların kolayca giderilmesine yardımcı olur.

Moral Destek Sigortası’na ödeyeceğiniz prim, istediğiniz teminat limitine göre değişmektedir.


Ürün Detayları

 • Ek Hizmetler

  Diş Bakım Paketi:
  Bu hizmet kapsamında ücretsiz sunulan hizmetlerle ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.
  Diş Hekimi Muayenesi
  Detertraj (Diş Taşı Temizliği)
  Tek Diş Röntgen Filmi

  0850 399 99 99 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden haftaiçi mesai saatlerinde randevu alarak diş bakım paketinden yılda 1 kez ücretsiz yararlanabilir; kapsam dışı tedavileriniz için Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat garantisiyle hizmet alabilirsiniz.

  Allianz Sigorta’nın Türkiye’nin her yerine yayılmış olan 3.500’ü aşkın anlaşmalı sağlık kurum ağında, poliçenin yürürlükte olduğu süre içerisinde, sigorta kartınızı göstererek veya T.C. kimlik numaranız ile bu poliçe için belirlenen fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Kimler Yararlanabilir ?

  18 - 50 yaş aralığında, kanser veya kanser şüphesi nedeniyle herhangi bir tıbbi araştırma geçirmemiş herkes Moral Destek Sigortası alabilir.

 • Nereden Alınabilir ?

  Vuslat Sigorta'dan Modüler Sağlık Sigortası’nı alabilirsiniz.

 • Teminatlar

  Moral Destek Sigortası’na ödeyeceğiniz prim, istediğiniz teminat limitine göre değişmektedir.



  Kritik Hastalık (Kanser) Teminatı nedir?
  Kanser hastalığı, bazı etkilerle değişime uğramış hücrelerin, gerek yerel gerekse uzak noktalarda kontrolsüz olarak çoğalıp büyümelerinin sonucu oluşan habis hastalıklar grubu olup, Moral Destek Sigortası, sigortalıya kanser hastalığı teşhisinin konması halinde seçilen plan dahilinde tazminatın ödenmesini kapsar. Teşhis, Moral Destek Sigortası Özel Şartları Tazminatın Ödenmesi maddesinde belirtilen evraklarla belgelendirilmelidir. Habisleşmekte olan tümörler veya histopatolojik olarak prekanser tanımlanan durumlar bu poliçe ile teminat altına alınan kanser hastalığı kapsamına girmemektedir. Teşhisin konması için gerekli olan belgeler ve tazminat ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiler Moral Destek Sigortası Özel Şartları'nda yer almaktadır.

  İlk yıl poliçe başlangıcından itibaren 90 gün içinde gelişen ve tanısı konan durumlar sigorta kapsamında değildir.

 • Genel Şartlar

  Genel Şartları Öğrenmek İçin Tıklayınız.

  Özel Şartları Öğrenmek İçin Tıklayınız.




© 2012-2018 Tüm Hakları Saklıdır. FTC YAZILIM