MARKALI KASKOLAR

Alfa Romeo Kasko Sigortası
Allianz ve Alfa Romeo işbirliği ile Alfa Romeo marka araçlar için özel olarak hazırlanan Alfa Romeo Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.


Fiat Kasko Sigortası
Allianz, Fiat marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Fiat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı herzaman koruyor.


FKasko Sigortası
Allianz, Ford marka otomobil, kamyonet, minibüs ve kamyon tipi araçlarınız için, Allianz FKasko ile tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.


Hyundai Kasko Sigortası
Allianz, Hyundai marka otomobil, kamyonet ve minibüsler için özel olarak hazırlanan Hyundai Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.


Jeep Kasko Sigortası
Allianz ve Jeep işbirliği ile Jeep marka araçlar için özel olarak hazırlanan Jeep Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.


Kasko K Sigortası
Allianz, Kia marka otomobil ve kamyonetler için özel olarak hazırlanan Kasko K ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.


Nis Kasko Sigortası
Allianz, Nissan marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için tüm risklere karşı, NisKasko Sigortası ile güvence sağlıyor.


Nissan Uzatılmış Garanti
Araçta teknik arızadan dolayı arızalanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.


Opel Kasko Sigortası
Allianz ve Opel işbirliği ile Opel marka araçlar için özel olarak hazırlanan Opel Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.


Seat Kasko Sigortası
Allianz, Seat marka otomobiller için özel olarak hazırlanan Seat Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı güvence altına alıyor.


Skoda Kasko Sigortası
Allianz, Skoda marka otomobil ve kamyonetler için özel hazırlanan Skoda Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.


Volkswagen Kasko Sigortası
Allianz, Volkswagen marka binek ve ticari araçlarınız için özel hazırlanan Volkswagen Kasko ile aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.
© 2012-2018 Tüm Hakları Saklıdır. FTC YAZILIM