DİJİTAL KORUMA SİGORTASI

Allianz Dijital dünyada da seninle!

Dijitalleşmenin beraberinde getirdiği kimlik hırsızlığı, şifre hırsızlığı ve ATM kapkaç gibi risklere karşı da sigortalılarımızı güvence altına alıyor, önleyici tedbirler almalarını sağlıyoruz

Size Özel Avantajlar

Dijital Koruma Sigortası sizi 3 riske karşı güvence altına alır:

Kimlik koruma
Hukuki masraflar
Gelir kaybı
Masraflar

Şifre Koruma

ATM Kapkaç

Ayrıca, Dijital Güvenlik Paketi ve Antivirüs hizmetleri ile de önleyici tedbirler almanızı sağlar.

Ürün Detayları

 • Nerelerden Alınabilir ?

  Dijital Koruma Sigortası’na Vuslat Sigorta Üzerinden sahip olabilirsiniz.

 • Kimler Yararlanabilir ?

  18 yaşından büyükseniz ve Yapı ve Kredi Bankası müşterisi iseniz bu üründen yararlanabilirsiniz.

 • Teminatlar  * Ödenebilecek her bir hasarda, hasar tutarı üzerinden 200TL muafiyet uygulanır.

  ** Kimlik Koruma teminatında sigortalılarımız yıllık olarak Hukuki masraflarda 15.000TL, Gelir Kayıpları 4.500TL, Masraflar 500TL limitle teminat altındadır.

 • Ek Teminatlar

  Dijital Güvenlik Paketi:

  DataPal hizmetimiz ile PC, Laptop, Mobil Telefon ve tabletler ile güvenli alışveriş, işlem yapma ve bilgi paylaşımı sırasında belirlenmiş kişisel bilgilerin internet ortamında takibi sağlanır ve şüpheli durumlar raporlanır.

  Antivirüs Yazılımı ile internet dolandırıcılığına karşı tehlikeli web sitelerinden ve yazılımlardan uzak tutulur. Virüs Koruma programından faydalanmak isterseniz, poliçe başlangıç tarihinden itibaren 2 ay içerisinde poliçeleşmenizi takiben e-posta adresinize gelen e-postadaki linki tıklayarak DataPal web sitesi üzerinden (www.datapal.com.tr)üyeliğinizi aktive etmeniz gerekir. Üyeliğinizi aktifleştirdiğinizde poliçe süresince kullanılmak üzere (her yıl yenilenerek) size Bitdefender Total Security Multidevice 2018 Antivirüs Yazılımı sunulur.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Dijital Güvenlik Paketinin kapsamı nedir?

  DataPal hizmetimiz ile, sigortalıların internet ortamında “bilgi koruma” ihtiyaçları karşılanır, sigortalıların kişisel ve finansal bilgilerini korunur, sigortalılar internet dolandırıcılığına karşı tehlikeli web sitelerinden ve yazılımlardan uzak tutulur. Toplamda 6 cihaz ile kişisel bilgileri online koruyan, yöneten ve kontrol etmeye yardımcı olan kolay kullanım araçları sağlanır.

  Cep telefonu, laptop, tablet veya masaüstü bilgisayarlar ile uyumludur.

  DataPal ile dört farklı unsur ile müşterilerini internet ortamında korur ve karşılaşabilecekleri sorunlar karşısında destek olur:

  Güvenli Tarayıcı: PC, Laptop, Mobil Telefon ve tabletler ile güvenli alışveriş, işlem yapma ve bilgi paylaşımı.

  Online Bilgi Tarama ve Takip: Belirlenmiş kişisel bilgilerin internet ortamında takibi ve şüpheli durumların raporlanması.

  Uzman Danışman: Uzman danışmanlar, Dijital Koruma Hizmeti Paketi müşterilerine internet hukuku ile ilgili soru ve sorunlarda yardımcı olacaktır.

  Antivirüs Yazılımı: Virüslerin, casus yazılımların, solucanların ve Truva atlarının bilgisayarlara bulaşmasına karşı koruma sağlayan Bitdefender Total Security Multidevice 2018 Antivirüs Programı Virüs Koruma programından faydalanmak isteyen sigortalılarımızın, poliçe başlangıç tarihinden itibaren 2 ay içerisinde DataPal web sitesi üzerinden(www.datapal.com.tr ) üyeliklerini aktive etmesi gerekir. Üyeliğini aktifleştiren sigortalılarımıza poliçeleri süresince kullanılmak üzere (her yıl yenilenerek) Bitdefender Total Security Multidevice 2018 Antivirüs Yazılımı sunulur.

  Dijital Güvenlik Paketi ile ilgili detaylı ve teknik bilgiye nereden ulaşabiliriz?

  Her türlü sorularınız için BACK-UP 0(212)367 35 82 veya allianz.datapal@backup.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2012-2018 Tüm Hakları Saklıdır. FTC YAZILIM